Posiłki Bobovita

Marka znana na polskim rynku

Produkty Bobovita obecne są na polskim rynku od wielu lat. W ofercie Bobovita ma szeroki wybór słoiczków, soczków i kaszek dobranych do wieku dziecka tak, by składniki odżywcze, konsystencja produktu i wielkość porcji były optymalne dla malucha. Opakowania posiadają szczegółowe oznaczenia.

– etap 1: 5 – 6 miesiąc życia dziecka,

– etap 2: 7 – 8 miesiąc życia,

– etap 3: 9 – 12 miesiąc życia,

– etap 4: 13 – 36 miesiąc życia.

Jakość produktów Bobovita

Chcąc zapewnić najwyższą jakość produktu każdy etap przyrządzania posiłków podlega restrykcyjnym kontrolom i testom bezpieczeństwa. Dieta od Bobovita to zgodnie z zapisami prawa dieta pozbawiona barwników, bez konserwantów i wzmacniaczy smaku. Zawiera zboża, warzywa i owoce z atestowanych upraw w Europie i innych krajach (100% warzyw i zbóż oraz 90% owoców pochodzi z krajów europejskich, owoce tropikalne sprowadzane są z certyfikowanych upraw pozaeuropejskich). Ryż wykorzystywany w produkcji pochodzi wyłącznie z Europy. Normy Bobovita regulujące zawartość pestycydów są 1000 razy surowsze od przeciętnych. Gleba, na której zboża są uprawiane, jest badana pod kątem zawartości metali (głównie kadmu i arsenu). Do przetworzenia przeznaczane są produkty świeże. Mięso nie zawiera antybiotyków i nie pochodzi z ferm, gdzie stosowane są hormony. Ryby pochodzą z naturalnego połowu na oceanach.

Bogata oferta Bobovita

W ofercie blisko 50 rodzajów kaszek, także w serii Porcja Zbóż lub BIO. Nawet największy niejadek znajdzie tu swój ulubiony smak. To wartościowe posiłki o składzie dopasowanym do rozwoju niemowlęcia, idealne na śniadanie lub kolację. Produkty nie zawierają oleju palmowego. Obiadki i zupki to ponad 50 propozycji posiłków dla niemowlęcia, gotowanych na parze i bez dodatku soli. Dostępna jest seria Bobovita BIO. Przygotowane posiłki są utrwalane termicznie w gorącej wodzie, czemu zawdzięczają długą przydatność do spożycia bez konserwantów. Owoce i deserki w słoiczkach Bobovita dostępne są w dwóch rozmiarach. Kolorowe słoiczki z przecierami owocowymi Bobovita nie zawierają cukru. Można kupić przeciery w wygodnych, higienicznych opakowaniach z zakrętką ze 100 g pysznego musu (musy Bobovita). Ekologiczne soczki Bobovita to gwarancja 100% soku bez cukru. Nowością w ofercie są przekąski Bobovita: chrupeczki, ciasteczka i batoniki BIO.